Väravaajamid

Vaimustav mugavus ja veenev turvalisus

Alles kaugjuhitava ajamiga muutub teie aiavärav mugavaks. Just nii, nagu te seda soovite. Loomulikult ei peaks see olema ükskõik milline ajam, vaid kvaliteetne toode, mida saab iga päev usaldada; nii Teie uuele väravale kui ka tagantjärgi paigaldamiseks juba olemasolevale tiib- või liugväravale.

Dokumentatsioon

Automaatne seiskumine

Avamisel ja sulgumisel on Hörmanni aiaväravaajamid alati usaldusväärselt turvalised, kuna värav seiskub kui ilmneb takistus. Täiendavat ohutust silmas pidades ning inimeste ja objektide tuvastamiseks soovitame fotosilmi. Neid saab lihtsalt integreerida nii tiib- kui liugvärava automaatika külge.

4985d95b59

Pehme käivitumise ja seiskumisega

Hörmanni väravaajamid töötavad vaikselt ja turvaliselt. Avamine ja sulgumine toimub pehmelt. See säästab ajamit, väravat ja naabrite närve.

a22512796e

Kõrge kvaliteet

Hörmanni väravaajamid on tugevad ja kvaliteetsed, et taluda mehaanilist koormust. Ilmastikukindel ja vastupidav materjal tagab pika kasutusea.

d994f86655

Stabiilne ja muretu valik

Hiljuti on välja töötatud väga turvaline BiSecur krüpteering veendumusel, et ükski võõras ei saa kopeerida raadiosignaali. See on testitud ja sertifitseeritud ekspertide poolt Ruhri Ülikoolis Bochum ja on sama turvaline kui internetipank.

zertifizierte_Sicherheit

Eksklusiivne disain

Uued eksklusiivsed kõrgläikega valged ja mustad BiSecur puldid on elegantse vormiga ja loomulikult mugavad käes hoida. Hörmanni BiSecur vastuvõtja on hinnatud rahvusvahelise žürii poolt oma eksklusiivse disaini poolest.

ausgezeichnetes_design

5_jahre_garantie_ee

Garanteeritud kvaliteet

Tänu suurepärastele tehnilistele lahendustele, arvukatele patentidele ja kompromissitule kvaliteedi tagamisele saate 5 aastat garantiid kõikidele ajamitele.

bedienkomfort_th_81

Individuaalne kasutusmugavus

Mitmekesine lisatarvikute tootevalik pakub igale paigaldussituatsioonile sobiva kaasaskantava või statsionaarse kvaliteetse lisatarviku. Valik algab kaugjuhtimispultidest, koodlülititest ja sõrmejälje lugejatest ning ulatub spetsiaalsete lahendusteni nagu avariitoiteaku.

wartungsfrei_th_39

Patenteeritud hammasvöötehnoloogia

See tugevdatud kevlarist hammasvöö on eriti rebenemiskindel ja müravaene. Määrimine või õlitamine ei ole vajalik. Nõnda ei saa midagi Teie autole tilkuda. Oluline eelis võrreldes kett- või spindelajamitega. Tugev vedrumehhanism pingutab hammasvöö alati automaatselt ja tagab nii sujuvalt ühtlase ukse liikumise.

100prozent_kompatibel_12

Kokkusobiv süsteem

Hörmann pakub Teile täpselt üksteisega kokku sobivat süsteemi, mis koosneb garaažiuksest, garaažiukseajamist ja väravaajamist. Teil ei ole vaja täiendavaid vastuvõtjaid ning säästate erinevate tootjate ajamisüsteemide kokku sobitamise pealt.
Scroll to top