Tööstushoonete sektsioonuksed

Ainulaadselt suure tootevalikuga sektsioonuksed

Sektsioonuksed avanevad vertikaalselt ülesse, nii on rohkem ruumi ukse ees kui ka taga. Uksepaneelid liiguvad vahetult lae alla, vertikaalselt ava kohale või katuse kallet järgivalt lae alla. Seeria 40 terasest, terase ja alumiiniumi kombinatsioonist või alumiiniumist sektsioonuksed veenavad ainulaadselt laia tootevaliku, suurepärase uksedisainiga ja sertifitseeritud ohutusega. Sektsioonuksed Compact virnastavad üksikud paneelid vertikaalselt kohe silluse taha. Vähene ruumivajadus ava taga on eriti kasulik klaaskuplitega, klaaskatusega ja klaasfassaadidega hoonete puhul.

Dokumentatsioon

Suurim kriimustuskindlus

DURATEC®-klaasistuse saate standardina ning ilma hinnalisata, kõikide läbipaistva plastikklaasistusega sektsioonustega. Tänu uuele DURATEC®-plastist klaasistusele säilitavad Hörmanni sektsioonuksed oma selge läbipaistvuse ka korduva puhastamise järel ja suure koormuse juures. Spetsiaalne pealispinna kiht, mis sarnaneb auto esitulede juures kasutatavale, kaitseb klaasi kestvalt kriimustuste ja puhastusjälgede eest.

7a7d4af011

ThermoFrame

Soojustatud hooned vajavad hästi soojustatud tööstuslikke uksi. Hörmanni tööstushoonete sektsioonustele on võimalik lisavarustusena paigaldada ThermoFrame külmasillakatkestus, et vähendada soojuse eraldumist raami ja müüritise sõlmest. DPU uksed tarnitakse standardina koos ThermoFrame’iga. Täiendav huultihend vähendab ülemises servas sooja või külma kadu. Soojapidavus suurneb on kuni 36%.

8019f0e54e

Madala lävega jalgvärav

Selleks, et tervet ust ei pea inimeste läbi minemiseks avama, on jalgväravad väga praktiliseks lahenduseks. Hörmanni madala lävega jalgvärava roostevabast terasest lävepakk on keskelt 10 mm ja servadelt 5 mm kõrgune (üle 5510 mm laiadel ustel on lävi ca 13 mm kõrgune), seetõttu on komistamise oht minimaalne ja lävest ratastega üle sõitmine on ülilihtne. Ajamiga varustatud uste puhul tagab kahe sensoriga ennetav fotosilm VL 2 takistuste puhul ilma puuteta toimiva ohutus-tagasiliikumise. Jalgvärava kontakt tagab, et ust oleks võimalik ainult siis avada, kui jalgvärav on suletud. Seadistatav läveprofiil koos paindliku tihendiga ühtlustab hoolimata lamedast konstruktsioonist väiksemad põranda ebatasasused ning tihendab ukse alumise serva optimaalselt. Teatud tingimustel täidavad Hörmanni madala lävega jalgväravaga uksed kuni laiuseni 5500 mm ka evakuatsiooniukse nõudeid. Selleks, et juba olemasolevate tõstustega hoonete ühtlane välisilme säiliks, pakume Teile ka edaspidi lävepakuga jalgvärava võimalust.

c70bd3a988

Scroll to top