Sektsioonuksed

ajale sobivaim garaažiuks Hörmanni kvaliteediga

Teie majale sobivaim garaažiuks Hörmanni kvaliteediga

Elegantsed ajamiga sektsioonuksed avanevad vertikaalselt ülesse. Nii jääb Teil rohkem ruumi nii garaaži sees kui ees – lisaks ei vähenda midagi läbisõitmise laiust.
Sektsioonuksed sobivad alati – ükskõik kas Teie garaažiukse ava on nelinurkne või kaldu, segment- või ümarkaarega.
Seetõttu on nad ideaalsed ka vanade garaažide renoveerimiseks.

Ilmastikukidnel pikajaline kaitse

Plastikust lengijalg kaitseb Teie garaažiust jäädavalt roostest tingitud kahjustuste eest, seda eelkõige uute garaažide puhul. Ning vastupidiselt konkurentide lahendustele ka kestva niiskuse korral. Lengijalg ümbritseb ukse lengi kõige korrosiooni altimas kohas täielikult, ainult selline lahendus tagab tõhusa pikaajalise kaitse. Üheskoos põrandatihendiga moodustab lengijalg ka väljanägemiselt ühtse lahenduse

hoermann_de_produkte_garagentore_garagen_sectionaltore_gute_gruende_5

Harmooniline üldmulje

Garaažiukse harmooniline üldmulje kujuneb paljude väikeste detailide koosmõjul. Näiteks külgmised lengid, mis on Hörmannil standardina samasuguse väljanägemisega kui valge Woodgrain-pealispinnaga uksed. Värvilistele ustele ja Silkgrain®- või Decograin®-pealispinnaga ustele on võimalik lisana tellida sobivad lengikatted, mis on ukselehega täpselt sama pealispinna ja värviga. Silluse külge kinnitatav paneel on Hörmannil alati identne ukse väljanägemisega. Nii sobib kõik kokku.

Hörmannilt saate garaažiuksed ja kõrvaluksed alati täpselt ühtiva, ühesuguse jaotusega laudismustriga või tahveldusega. Paneelide üleminekukohad on valmistatud täpselt ning nad on vaevu märgatavad. See on üks tõend Hörmanni toodete suurepärasest kvaliteedist.

hoermann_de_produkte_garagentore_garagen_sectionaltore_gute_gruende_4

Külmasilla katkestus

Kui garaaž on ehitatud majja, soovitame hästi soojustatud garaažiust. Hörmann ThermoFrame abil väheneb soojuskadu veelgi. See lihtsalt paigaldatav ukse raami plastikust osa annab termilise eraldatuse raami ja müüritise vahel ning parandab soojustust kuni 15% *. ThermoFrame on saadaval lisavarustusena kõigi sektsioonustega.

* garaažiuks LPU suurus: 5000 x 2125 mm

hoermann_de_produkte_garagentore_garagen_sectionaltore_gute_gruende_6_EE

Mugav ja turvaline kahesuunaline traadita tehnoloogia

Nüüd ei pea te tuule, vihma ja muude ilmastikuoludega uksest välja minema, et näha kas teie uks on suletud. Vaid üks puudutus ja näete HS 5 BS puldilt kas teie garaaži uks on suletud.

komfortabel_abfrage

Madala lävega jalgvärav

Tihti on väikesed asjad just need, mis kujutavad endast suuri eeliseid: näiteks kui saad jalgratta garaažist kätte, ilma et peaks garaažust avama. Jälgvärava pakutava mugavusega harjute kiiresti. Seda enam, kui pole kõrget lävepakku, mille taha komistada. Hörmanni jalgväravad on keskelt 10 mm ja servadelt 5 mm kõrguse roostevabast terasest lävepakuga ning nad vähendavad nõnda komistamise ohtu ja lihtsustavad neist ratastega üle sõitmist. Jalgväravad avanevad alati välja poole ja asuvad üldiselt ukse keskel. Garaažiustel, mille laius on üle 3500 mm (M-tahveldus üle 3000 mm) on võimalik või siis vajalik ka mitte keskel asuv asetus.

hoermann_de_produkte_garagentore_garagen_sectionaltore_gute_gruende_7

Stabiilne ja muretu valik

Hiljuti on välja töötatud väga turvaline BiSecur krüpteering veendumusel, et ükski võõras ei saa kopeerida raadiosignaali. See on testitud ja sertifitseeritud ekspertide poolt Ruhri Ülikoolis Bochum ja on sama turvaline kui internetipank.

zertifizierte_Sicherheit

Rahustavalt turvaline tänu automaatsele ukselukustusele ajamisiinis

Soovimatutel külalistel ei ole peaaegu mitte mingisugust võimalust. Kui garaažiuks on sulgunud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini piirikusse, nii on uks koheselt lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud. See toimib täiesti mehhaaniliselt ning seega ka, vastupidiselt paljude konkurentide toodetele, voolukatkestuse korral.

Gepruefte Einbruchhemmung 55Hörmanni ajamiga garaažiuksed on Saksamaa tehnilise järelevalve ühingu TÜV poolt vastavalt uksetootjate ühenduse TTZ direktiivile “Garaažiuste sissemurdmiskindlus” kontrollitud ja sertifitseeritud.

selbstverstaendlich__mehr_sicherheit

Eksklusiivne disain

Uued eksklusiivsed kõrgläikega valged ja mustad BiSecur puldid on elegantse vormiga ja loomulikult mugavad käes hoida. Hörmanni BiSecur vastuvõtja on hinnatud rahvusvahelise žürii poolt oma eksklusiivse disaini poolest.

ausgezeichnetes_design

Scroll to top