Käänduksed

Siin liigub kvaliteet ja kaunis väljanägemine

Kõik argumendid on originaali poolt: kvaliteet ja turvalisus, väljanägemine ja mugavus ning usaldusväärne tehnika. Hörmanni ukses Berry peitub üle 50 aasta pikkune oskusteave garaažiuste valmistamise vallas. Tänu suurele motiivide valikule leiate kindlasti ka Teie majale sobiva ukse.

Täielikult kaitstud nutikate üksikasjadega

Käänduksed Berry on ehitatud turvalisust silmas pidades – paiduvad kaitsekatted käändmehanismil ja plastikust kaitseribad ukselehe ja lengil vahel vähendavad ohtu vigastustele. Sellised turvalisuse komponendid on ainult Hörmannil.

8c5d7c1d9d

Mugav ja turvaline kahesuunaline traadita tehnoloogia

Nüüd ei pea te tuule, vihma ja muude ilmastikuoludega uksest välja minema, et näha kas teie uks on suletud. Vaid üks puudutus ja näete HS 5 BS puldilt kas teie garaaži uks on suletud.

komfortabel_abfrage

Mitme vedruga ohutussüsteem

Isegi kui mitme aasta kasutuse järel peaks vedru purunema, hoiavad teised vedrud ust üleval. Seega on uks kaitstud allakukkumise eest. Vedrude spiraalivahed on nii väikesed, et ka väikese lapse näpud on kaitstud vahelejäämise eest.

9178e2b834

Stabiilne ja muretu valik

Hiljuti on välja töötatud väga turvaline BiSecur krüpteering veendumusel, et ükski võõras ei saa kopeerida raadiosignaali. See on testitud ja sertifitseeritud ekspertide poolt Ruhri Ülikoolis Bochum ja on sama turvaline kui internetipank.

zertifizierte_Sicherheit

Lihtne avamine ja sulgemine

Täielikult avatuna on uks fikseeritud kindlalt ülemisse asendisse.

 

Spetsiaalne lukustus fikseerib ukse kindlalt vastu lengi, seega ei jää vahet ukselehel ja lengil.

d218cae52e

Turvaliselt läbi innovatiivse lukustuse

Ainulaadne pöördlukk fikseerub kindlalt raami külge ja seega on palju ohutum kui tavaline varraslukk. Ukse kangutamine on praktiliselt võimatu. Võimalik on ka paigaldada uksele ülesse lisalukk

578d9816f2

Eksklusiivne disain

Uued eksklusiivsed kõrgläikega valged ja mustad BiSecur puldid on elegantse vormiga ja loomulikult mugavad käes hoida. Hörmanni BiSecur vastuvõtja on hinnatud rahvusvahelise žürii poolt oma eksklusiivse disaini poolest.

ausgezeichnetes_design

Scroll to top