Garaažiukseajamid

Mugavus ja turvalisus Teie kodu jaoks

Kes see ikka tuleb tugeva tuule ja vihmaga või siis keset ööd autost välja, ainult selleks, et garaažiuks avada. Hörmanni ajamid võimaldavad Teile alati “vaba sõidu”, sest nad avavad Teie garaažiukse ja aiavärava kiiresti, mugavalt ja turvaliselt lihtsalt kaugjuhtimispuldi nupuvajutusega autos sees olles. Mugava ja kiire ajamiga SupraMatic, soodsa ajamiga ProMatic ning ajamiga ProMatic Akku, ajamiga ilma elektriühenduseta garaažidele, pakub Hörmann innovatiivset ajamitehnoloogiat.

Dokumentatsioon

Rahustavalt turvaline tänu automaatsele ukselukustusele ajamisiinis

Soovimatutel külalistel ei ole peaaegu mitte mingisugust võimalust. Kui garaažiuks on sulgunud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini piirikusse, nii on uks koheselt lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud. See toimib täiesti mehhaaniliselt ning seega ka, vastupidiselt paljude konkurentide toodetele, voolukatkestuse korral.

Gepruefte Einbruchhemmung 55Hörmanni ajamiga garaažiuksed on Saksamaa tehnilise järelevalve ühingu TÜV poolt vastavalt uksetootjate ühenduse TTZ direktiivile “Garaažiuste sissemurdmiskindlus” kontrollitud ja sertifitseeritud.

selbstverstaendlich__mehr_sicherheit

Mugav ja turvaline kahesuunaline traadita tehnoloogia

Nüüd ei pea te tuule, vihma ja muude ilmastikuoludega uksest välja minema, et näha kas teie uks on suletud. Vaid üks puudutus ja näete HS 5 BS puldilt kas teie garaaži uks on suletud.

komfortabel_abfrage

Kiirelt ja turvaliselt garaaži

Kuni 50% suurem ajamite SupraMatic avanemiskiirus koos Hörmanni sektsioonustega, säästab aega ja vähendab õnnetuseriski eriti tiheda liiklusega tänavatel. Ajam SupraMatic pakub Teile veel täiendavaid eeliseid: Kaugjuhtimispuldi või majasisese lüliti IT 3 b abil saab ajami halogeenvalgusti eraldi sisse ja välja lülitada. Individuaalselt seadistatava teise avanemiskõrgusega saate oma garaaži õhutada, ilma et peaksite garaažiust tervenisti avama. Elegantne väljanägemine, tänu harjatud alumiiniumist ajamikaanele.

9ab8da3861

Stabiilne ja muretu valik

Hiljuti on välja töötatud väga turvaline BiSecur krüpteering veendumusel, et ükski võõras ei saa kopeerida raadiosignaali. See on testitud ja sertifitseeritud ekspertide poolt Ruhri Ülikoolis Bochum ja on sama turvaline kui internetipank.

zertifizierte_Sicherheit

Eksklusiivne disain

Uued eksklusiivsed kõrgläikega valged ja mustad BiSecur puldid on elegantse vormiga ja loomulikult mugavad käes hoida. Hörmanni BiSecur vastuvõtja on hinnatud rahvusvahelise žürii poolt oma eksklusiivse disaini poolest.

ausgezeichnetes_design

5_jahre_garantie_ee

Garanteeritud kvaliteet

Tänu suurepärastele tehnilistele lahendustele, arvukatele patentidele ja kompromissitule kvaliteedi tagamisele saate 5 aastat garantiid kõikidele ajamitele.

bedienkomfort_th_81

Individuaalne kasutusmugavus

Mitmekesine lisatarvikute tootevalik pakub igale paigaldussituatsioonile sobiva kaasaskantava või statsionaarse kvaliteetse lisatarviku. Valik algab kaugjuhtimispultidest, koodlülititest ja sõrmejälje lugejatest ning ulatub spetsiaalsete lahendusteni nagu avariitoiteaku.

wartungsfrei_th_39

Patenteeritud hammasvöötehnoloogia

See tugevdatud kevlarist hammasvöö on eriti rebenemiskindel ja müravaene. Määrimine või õlitamine ei ole vajalik. Nõnda ei saa midagi Teie autole tilkuda. Oluline eelis võrreldes kett- või spindelajamitega. Tugev vedrumehhanism pingutab hammasvöö alati automaatselt ja tagab nii sujuvalt ühtlase ukse liikumise.

100prozent_kompatibel_12

Kokkusobiv süsteem

Hörmann pakub Teile täpselt üksteisega kokku sobivat süsteemi, mis koosneb garaažiuksest, garaažiukseajamist ja väravaajamist. Teil ei ole vaja täiendavaid vastuvõtjaid ning säästate erinevate tootjate ajamisüsteemide kokku sobitamise pealt.
Scroll to top